fbpx

Івано-франківські страхувальники сплатили майже 773 мільйони гривень ЄСВ

Економіка 10:07, 15.08, 2014

Від початку року до бюджету надійшло майже 773 мільйони гривень від івано-франківських страхувальників. Це на 62,8 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомила начальник відділу адміністрування єдиного внеску ДПІ у м. Івано-Франківську Оксана Ястріб.

За її словами, лише в липні поточного року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перерахували на небюджетні рахунки Міндоходів 124,3 мільйонів гривень, що на 13 мільйонів гривень більше, ніж прогнозувалось.

"Стабільне надходження єдиного соціального внеску забезпечує своєчасну виплату пенсій, соціальні гарантії та допомогу під час тимчасової втрати працездатності. Тому це питання находиться на нашому постійному контролі”, – зауважила посадовець.

Оксана Ястріб також зазначила, що успішне адміністрування єдиного соціального внеску органами Міндоходів відбувається завдяки запровадженню електронних сервісів, якими користується все більше платників. На сьогодні більше 92% таких платників м. Івано-Франківська обрали для себе електронну форму звітування.

За останніми даними, інспекція взяла на облік 19,7 тисяч платників ЄСВ, з них 6,4 тисячі юридичних та 13,3 тисячі фізичних осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: