fbpx

Івано-франківські ветерани МВС обрали нове керівництво ради

Суспільство 09:39, 03.11, 2014

Керівництво та члени первинної організації пенсіонерів та ветеранів Івано-Франківського міського відділу обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України підбили підсумки діяльності, а також обрали нове керівництво ради.

Як зазначив голова ветеранської організаці Борис Головко, першочерговим завданням було кількісне зростання організації, в якій на сьогодні нараховується 153 особи. За звітній період проведено 148 різноманітних заходів, проведено 48 засідань ради, на яких обговорювались питання надання допомоги ветеранам, звіти членів ради, заохочення ветеранів, інформує КУРС із посиланням на СЗГ УМВС в Івано-Франківській області.

В подальшому члени організації визначили головні завдання на наступний рік, а це матеріальна допомога хворим ветеранам, перевірка житлових умов, враховуючи, що 15 ветеранів стоять на квартирній черзі, закріплення за одинокими пенсіонерами дільничих інспекторів, відвідування хворих у медичних закладах та на дому.

Також голова ради проінформував про роботу з особовим складом, чергування на опорних пунктах міліції, де ветерани охоче діляться досвідом з дільничними інспекторами. Хоча, треба відзначити, що до всебічного наставництва над молодими працівниками ще не дійшли.

Начальник Івано-Франківського МВ УМВС підполковник міліції Віктор Шкутов подякував ветеранам за активну громадянську та життєву позицію. Відзначив плідну співпрацю правоохоронців з ветеранами та привітав всіх присутніх з прийдешнім святом "Днем ветерана та пенсіонера органів внутрішніх справ".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: