fbpx

Івано-франківські волонтери ремонтують вантажівку для АТО

Суспільство 15:11, 13.11, 2014

Група волонтерів придбала автомобіль для передачі прикарпатським військовим на Схід. Зараз його ремонтують і вже незабаром переправлять разом із гуманітарною допомогою в зону АТО.

Один з активістів Юрій Бойчук розповідає, що машину придбали за одну тисячу доларів США. Окрім цього, на запчастини і на проведені ремонти витратили загалом близько 27 тисяч гривень. Зараз працюють над тим, щоб привести вантажівку до заводського стану.

За словами волонтера, люди охоче приносять гуманітарну допомогу і жертвують кошти.

"На даний момент машина буде майже заповнена, якщо люди виконають все, що пообіцяли: хтось принесе термобілизну, хтось – генератор, хтось – тепле взуття. Залишається її лише відремонтувати і довести до ідеального заводського стану. Десь після Михайла (21 листопада – КУРС) посвятимо та поїдемо", – розповів Юрій Бойчук.

Вантажівку передадуть у 80-ту аеромобільну бригаду, 2-ий батальйон, першу роту. Саме ці військові звернулись до активістів з проханням про військовий автомобіль більших розмірів.  

"По-перше, тут є так званий пункт обігріву, тут можна і операцію чи перев’язку зробити, і 8-10 чоловік спокійно можуть поспати всередині. Буде автономне опалення на дизельному пальному, твердопаливна буржуйка. По-друге, військові нарікали, що інколи для передислокації їм в роту надають автомобіль з бригадою зі штабу, і при переїзді зникає багато речей, які вони привезли з собою", – додав Юрій.

Усі охочі зможуть побачити цей автомобіль в центрі Івано-Франківська 15 та 16 листопада, де волонтери вчитимуть охочих збирати та розбирати зброю, а також зробити пожертви. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: