fbpx

"Івано-Франківськміськсвітло" з четвертої спроби викупило новорічні арки за 2,7 млн грн

Суспільство 17:19, 01.08, 2018

КП "Івано-Франківськміськсвітло" з четвертого разу викупило ілюмінацію з 46 арок, яка прикрашала пішохідну вулицю Незалежності на новорічно-різдвяні свята.

Як писав КУРС, у тендері перемогло ПП “Ялинка України”, яке встановлювало таку ілюмінацію минулого року безкоштовно.

30 липня сторони уклали договір на закупівлю арки із 46 променів на суму 2,7 млн грн – майже по 59 тис. грн за один промінь. Продавець зобов’язався поставити товар протягом 10 днів з моменту укладання договору, а встановити протягом 15 днів після заявки від замовника. Договір дійсний до 31 грудня цього року. КУРС писав, що вимоги до товару прописали під ілюмінацію, яку встановлювало ПП “Ялинка України” минулого року, а керівник міськсвітла заявляв про намір їх викупити.

У договорі також прописали, що у разі зміни курсу долара або євро більш як на 3% вартість товару змінюється пропорційно до величини курсу валюти. Тобто якщо курс долара або євро зросте до кінця року хоча б на гривню, то “Івано-Франківськміськсвітло” недоотримає весь комплект ілюмінації: оскільки ріст курсу долара чи євро означає, що зміниться ціна за одиницю товару, але, відповідно до законодавства, загальну суму договору сторони змінювати не мають права.

Нагадаємо, тендер на закупівлю новорічних арок відбувся за четвертим разом. Підприємець, зареєстрований у Києві, Олександр Стасюк запропонував встановити арки за 2,2 млн грн. Але тендерний комітет відхилив його пропозицію, яка не відповідає тендерній документації за 20 (!) критеріями. Тоді переможцем визнали ПП “Ялинка України”, яке запропонувало встановити арку за 2,7 млн грн.

Як з’ясував КУРС, підприємець Олександр Стасюк очолює компанію “Green Tree Lights (GTL)”, яка є єдиним дистриб’ютором ПП “Ялинка України” на території України та за її межами. Саме це підприємство минулого року встановило на “стометрівці” ілюмінацію як подарунок місту і заодно рекламу власної продукції. За четвертим разом КП “Івано-Франківськміськсвітло” таки провело тендер на закупівлю світлодіодної арки.

Нагадаємо, ковалі і громадські активісти ініціативи “Франківськ, який треба берегти” закликали керівництво Івано-Франківська підтримати ковальський цех міста й не лобіювати тернопільську компанію, яка продає арки з ілюмінацією. Місцеві майстри кажуть, що зроблять дешевше, безпечніше і краще. Однак до них не прислухалися.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: