fbpx

"Івано-Франківськводоекотехпром" закликає мешканців міста не забруднювати каналізацію

Суспільство 17:14, 09.02, 2015

До диспетчерської служби КП "Івано-Франківськводоекотехпром" повсякденно надходять численні заявки на прочистку дворових каналізаційних мереж.

Так, тільки протягом вихідних днів працівники підприємства ручним методом прочистки з подальшим використанням спецтехніки для промивки мереж виконали роботи за адресами: Вовчинецька, 187, Петлюри, 25, Вовчинецька, 182-А, Пасічна, 20, Незалежності, 36 та 36-А, І. Павла ІІ, 23 та 25, Вовчинецька, 196 та 198, Ст. Бандери,12. Вони виявили й вичистили складні забруднення. Серед "знахідок" було побутове сміття, харчові відходи, жирові відкладення, ганчірки, целофанові пакети, навіть знайшли свинячу кишку, повідомили КУРСу на підприємстві.

Людський фактор у випадках засмічення побутової каналізації посідає перше місце, оскільки халатне ставлення до правил експлуатації каналізаційних мереж є найчастішою причиною забруднень.

КП "Івано-Франківськводоекотехпром" закликає мешканців міста не викидати у каналізацію не призначені для того відходи. Працівники комунальної установи звертаються з проханням використовувати систему каналізації за призначенням й не перетворювати її у сміттєпровід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: