fbpx

Івано-Франківський аеропорт повинен працювати на повну потужність, – Сергій Басараб

Суспільство 12:10, 03.06, 2015

Таку думку висловив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб після робочої зустрічі з виконавчим віце-президентом з комерційної роботи Міжнародних авіаліній України Сергієм Фоменком.

"Робота Івано-Франківського аеропорту важлива для розвитку області, зокрема у туристичній сфері. Маючи в обласному центрі такий об’єкт, ми зобов’язані використовувати його на повну потужність", – пояснив Сергій Басараб.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи розвитку галузі та залучення інвестицій у налагодженні авіаційного сполучення як між обласними центрами України, так і з іншими державами, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Питання співробітництва між Республікою Молдова і Україною в торговельно-економічній та культурно-гуманітарній сферах Сергій Басараб обговорив на зустрічі із засновниками Дипломатичного Бізнес Клубу Едуардом Калівошком та Юлією Бородуліною.

"Розвиток відносин між бізнесовими колами та на обласному рівні не менш важливий, ніж на міждержавному. Саме тут ми можемо більш повно пояснювати свої пропозиції, розглядати втілення в життя локальних проектів, що позитивно впливатиме на економіку краю",  зазначив посадовець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: