fbpx

Івано-Франківський аграрний коледж став другим серед профільних коледжів західного регіону

Суспільство 16:43, 02.09, 2015

Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету розпочав навчання з повним набором студентів, зайнявши за цим показником друге місце серед профільних коледжів західного регіону.

Спеціальності, яким навчаються студенти на технологічному, юридичному та економічному відділеннях коледжу, на сьогодні потрібні для сільськогосподарського виробництва, актуальні на ринку праці, інформує Івано-Франківська ОДА.

Для підготовки фермерів, екологів, технологів переробної галузі, фахівців садово-паркового господарства, юристів, економістів у коледжі використовується сучасна навчальна база, лабораторії, колекційно-дослідне поле.

Під час навчання студенти мають змогу пройти виробничу та навчальну практику не тільки у місцевих сільськогосподарських підприємствах, фермерських господарствах, але й стажуватися за кордоном у Великобританії, Фінляндії, Данії, Швейцарії, Польщі.

1 вересня, у День знань, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Марія Савка привітала керівника коледжу Богдана Костюка, викладачів та студентів з початком навчального року, побажала успіхів у навчанні, активного студентського життя, нових звершень і досягнень на благо України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: