fbpx

Івано-франківський Будинок нічного перебування підготували до зими

Суспільство 10:30, 04.11, 2014

У приміщенні Будинку нічного перебування в Івано-Франківську провели ремонтні роботи, щоб підготувати заклад до перебування у ньому безпритульних осіб у зимовий період.

Про це доповів на оперативній нараді у міського голови директор закладу Іван Боберський.

У Будинку нічного перебування встановили та утеплили підлогу, зробили капітальний ремонт в приміщенні санпропускника, замінили вхідні двері, відремонтували внутрішню систему теплопостачання та встановили пожежну сигналізацію. При цьому Боберський наголосив, що 80% робіт зробили самі ж клієнти закладу.

"В приміщенні Будинку нічного перебування створений "банк одягу", який оновлюється відповідно до пори року, що дає змогу забезпечити наших підопічних необхідними речами", – розповів директор.

Безкоштовними гарячими обідами безпритульних забезпечує БФ "Карітас", а благодійні вечері по четвергах вони можуть отримати від Церкви Матері Божої Неустанної Помочі та Духовної семінарії.

У цьому році до Будинку нічного перебування звернулося 113 осіб, з яких 29 вийшли з місць позбавлення волі, та двоє переселенців з тимчасово окупованих територій. Вони отримали близько 10 тисяч соціальних послуг. Будинок пристосований для розташування там одночасно 20 чоловіків і 10 жінок.

На базі закладу працює Центр обліку бездомних громадян. Виявляють безпритульних три групи соціального патрулювання, які спільно з працівниками міліції патрулюють вулиці міста. Вони виявили 186 безпритульних, з якими проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота про послуги закладу, заповняються анкети та дані вводяться до бази Центру обліку бездомних громадян. Таким чином до Будинку нічного перебування звернулось 87 осіб.

Безпритульні проходять медичні обстеження в поліклініці №2, адже вони часто є носіями соціально небезпечних захворювань. Таким чином, з 2011 року виявили та направили на лікування 48 осіб, хворих на туберкульоз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: