fbpx

Івано-Франківський Карітас провів навчання соціальних робітників у Калуші та в Печеніжинській ОТГ

Суспільство 22:54, 17.03, 2017

З метою покращення якості життя важкохворих людей, а саме для надання їм кваліфікованого догляду, працівники благодійного фонду протягом березня провели навчальні тренінги для соціальних робітників Печеніжинської ОТГ та Калуського територіального центру соціального обслуговування.

Тренери навчали соціальних робітників практичних навиків з переміщення хворого під час здійснення догляду за ним, інформує прес-служба Карітасу. Учасники навчань один на одному відпрацьовували ряд методик: переведення хворого із лежачого положення в сидяче, переміщення на інвалідний візок і навпаки, подолання перешкод під час користування опорно-руховими апаратами. Не менш цікавим та корисним було навчання основ догляду за тілом лежачого хворого – догляду за шкірою, за волоссям, ротовою порожниною, профілактика пролежнів.
Заходи відбулися в рамках проектів "Сприяння у доступі до медичного обладнання для соціально незахищених верств населення" (фінансова підтримка доктора Володимира Шкільника), "Мережа центрів "Домашньої опіки" Карітас України, 2017" та "Мережа центрів "Паліативної допомоги" Карітас України, 2017" (фінансова підтримка Карітасу Архієпархії Відень).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: