fbpx

Івано-Франківський Карітас провів свято для молоді з особливими потребами. ФОТО

Суспільство 15:21, 03.12, 2016

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю благодійний фонд "Карітас Івано-Франківськ" 2 грудня організував святкове дійство для ста дітей та молоді з особливими потребами.

В цей день для них були і святковий обід, і розваги аніматорів, і дискотека, і співи, і танці, і конкурси.

“Карітас опікується людьми з інвалідністю не тільки в цей святковий день. Ми допомагаємо їм кожного дня впродовж року почувати себе активними членами нашої громади. Сьогоднішнє свято є визначне тим, що ми маємо можливість зорганізувати дітей не лише з Івано-Франківська, але й з області. Тож захотіли їх зібрати, щоб вони мали можливість поспілкуватися, відпочити та весело провести час. Для неповносправної молоді та їх батьків це також радість і розуміння того, що Господь про них дбає”, – розповів директор Карітасу отець Володимир Чорній.

“Я виховую дитину з інвалідністю. Користуючись нагодою, хочу подякувати благодійному фонду “Карітас Івано-Франківськ” за те, що він надзвичайно потужно допомагає людям з особливими потребами. Я побувала на конференції у Львові, де були представники з різних областей, і змогла порівняти, як працює Карітас у них. Тож наш робить у рази більше для потребуючих. Ми вдячні його керівництву та Владиці Володимиру Війтишину”, – ділиться Наталія Кец з ГО “Довір’я”, м. Бурштин.

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – це не лише свято для молоді, але й демонстрація її досягнень і талантів, заявка на участь у повноцінному житті громади. Цей день – це справедлива шана з боку суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з інвалідністю, які потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Захід відбувся в рамках проектів “Денний центр для людей з обмеженими можливостями” (Карітас Відень, Австрія) та “Створення базових структур самодопомоги в Івано-Франківській області” завдяки фінансовій підтримці Карітас єпархії Фульда та “Акції Людина” (Німеччина).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: