fbpx

Івано-Франківський коледж – лідер рейтингу за результатами обласних предметних олімпіад

Суспільство 11:30, 16.06, 2016

Департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА склав рейтинг вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за результатами участі студентів в обласних олімпіадах у 2015-2016 н. р.

Івано-Франківський коледж став лідером вищевказаного рейтингу, посівши І місце, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 
ІІ етап обласних олімпіад проводився в квітні-травні поточного року. Його результати засвідчили високий рівень знань студентів Івано-Франківського коледжу та належну роботу викладачів у підготовці своїх вихованців до участі в олімпіадах. 
 

Зокрема, в обласній олімпіаді з англійської мови взяли участь студенти із 24 навчальних закладів. Студентка Івано-Франківського коледжу Анастасія Скринник гідно представила навчальний заклад (керівник – викладач англійської мови Діана Суковата). В обласній олімпіаді з хімії, в якій взяли участь студенти із 22 навчальних закладів, Івано-Франківський коледж представляла студентка спеціальності "Прикладна математика" Ольга Гандера (керівник  викладач Оксана Петращук). Високі знання з історії України продемонструвала студентка спеціальності "Правознавство" Леся Яворська, зайнявши І місце на обласній олімпіаді (керівник  викладач Богдан Максимець).  

В обласній олімпіаді з біології взяли участь студенти із 24 вищих навчальних закладів. Івано-Франківський коледж представляла студентка спеціальності "Початкова освіта" Богдана Славська (керівник – викладач  Ірина Горблянська). На обласній олімпіаді з фізики, в якій взяли участь студенти із 20 навчальних закладів, результати виконання запропонованих завдань засвідчили високий рівень знань з навчальної дисципліни студентки коледжу спеціальності "Прикладна математика" Діани Вітрикус (керівник  викладач Володимира Бойчук).  

Також варто відзначити, що студентка Івано-Франківського коледжу за спеціальністю "Початкова освіта" Віта Кобинець стала призером ІІ етапу VІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів педагогічних ВНЗ І-ІІ р. а. західного регіону у 2015-2016 н. р. та посіла почесне ІІІ місце. Такий результат дав їй змогу спробувати свої сили на ІІІ етапі VІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів педагогічних ВНЗ І-ІІ р. а у 2015-2016 н. р., що проходив у м. Хмельницький. На цьому етапі взяло участь 35 студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації з усіх регіонів України (крім Луганської, Донецької областей та Автономної Республіки Крим), серед яких 12 студентів педагогічних училищ та коледжів – переможці ІІ (обласного) етапу. Приємно відзначити, що Віта Кобинець стала призером олімпіади, посівши ІІ місце. 

Переможці, призери ІІ та ІІІ етапів предметних олімпіад, викладачі коледжу були нагороджені грамотами Департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації, дипломами та подяками. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: