fbpx

Івано-Франківський медуніверситет отримав дороге обладнання з Німеччини

Суспільство 14:45, 17.09, 2015

У вересні до ІФНМУ надійшла благодійна допомога з університетських клінік Бонна, Аахена і Дюссельдорфа у вигляді обладнання для проведення найсучасніших операцій на аорті та магістральних артеріях.

Йдеться про катетери, стенти, стент-графти, протези та інші допоміжні матеріали загальною вартістю більше 500 000 тисяч гривень, повідомляє прес-служба ІФНМУЗа допомогою цих матеріалів можна проводити сучасні ендоваскулярні втручання, які на сьогодні вважаються майбутнім у лікуванні пацієнтів із артеріальною патологією.

Ректор Микола Рожко разом із проректором з лікувальної роботи Володимиром Федорченком передали німецьке оснащення для клініки судинної хірургії обласної клінічної лікарні (база кафедри загальної хірургії).

“Подальший розвиток судинної хірургії на Прикарпатті,  розповів завідувач кафедри загальної хірургії Іван Гудз, – став можливий завдяки тривалому співробітництву кафедри загальної хірургії ІФНМУ та університетських клінік Бонна, Аахена і Дюссельдорфа. Ці заклади не тільки допомагають із оснащенням для ендоваскулярної хірургії, а й забезпечили проходження стажувань співробітників кафедри загальної хірургії ІФНМУ для оволодіння сучасними лікувальними методиками”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: