fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Івано-Франківський міський військовий комісар Ігор Сорокопуд: "На сьогодні ні повна, ні часткова мобілізація не оголошується"

Івано-Франківський міський військовий комісар Ігор Сорокопуд: "На сьогодні ні повна, ні часткова мобілізація не оголошується"

Суспільство 13:52, 19.07, 2014

Станом на 19 липня 2014 року ні повна, ні часткова мобілізація не оголошується. Згідно з українським законодавством мобілізація оголошується лише Указом Президента України за погодженням з Верховною Радою України.

"Деякі підготовчі заходи військовим комісаріатом проводяться з метою підвищення готовності до проведення мобілізаційних заходів, а також у зв’язку з внесенням змін до ст. 28 Закону України "Про військовий обов’язок та військову службу" щодо збільшення граничного віку перебування військовозобов’язаних у запасі, а саме рядового, сержантського і старшинського складу до 50 років, молодшого офіцерського складу – до 55 років",  зазначив КУРСу Івано-Франківський міський військовий комісар Ігор Сорокопуд.

За його словами, в Івано-Франківську проводяться заходи щодо попереднього визначення стану здоров’я військовозобов’язаних, встановлення реального місця проживання вищезазначених категорій військовозобов’язаних, їх персональних даних, а також заходи щодо відновлення на військовому обліку військовозобов’язаних з гостродефіцитними військово-обліковими спеціальностями.

Військовозобов’язаних з числа тих, що проходили військову службу і підпадають під дію згаданих змін до законодавства, які з різних причин змінили місце проживання і наразі не отримали повідомлення про необхідність прибуття до військового комісаріату у зв’язку з проведенням таких попередніх заходів, закликають самостійно з’явитись і поновити свої дані за місцем приписки до військкомату.

Також Івано-Франківський військовий комісаріат закликає усіх громадян, які бажають добровільно вступити на військову службу в резерв та на військову службу за контрактом, звертатись у військкомати за місцем приписки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: