fbpx

Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни отримав новітнє реабілітаційне обладнання

Політика 13:06, 12.11, 2016

Івано-Франківському обласному госпіталю ветеранів війни передали реабілітаційне обладнання на суму понад 500 тисяч гривень.

З цієї нагоди до медичного закладу завітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук, кілька прикарпатських нардепів, представники Міністерства культури України, митці, які долучилися до проекту, представники районної влади, ветеранських та громадських організацій, духовенство краю.

Реабілітаційне обладнання для госпіталю вдалося придбати завдяки мистецькому проекту, який розпочався минулого року на Ясній Горі у с. Гошів Долинськогого району на території монастиря Чину св. Василія Великого УГКЦ. Благочинна акція під назвою "Різдвяний пленер" об’єднала понад 30 художників із усієї України. Результатом його проведення стали 47 мистецьких робіт. Тривалий час картини презентувалися у Софії Київській – перлині світової архітектури, а згодом були продані на аукціоні. Варто додати, що медичне устаткування придбав благодійний фонд "Україна Інкогніта".

"Завдяки меценатам та підтримці депутатського корпусу Верховної Ради від Прикарпаття нам вдалося реалізувати креативний мистецький проект, який допоміг придбати для збереження життя наших захисників вкрай необхідне медичне обладнання,  наголосив Олег Гончарук. – Сподіваємося, що подібні заходи продовжуватимуться, а ми всіляко сприятимемо їхньому проведенню".

Олег Гончарук також зазначив, що обласна влада докладе максимальних зусиль задля обладнання госпіталю новітнім технічним устаткуванням та кваліфікованими фахівцями, адже наразі це єдиний в області заклад для лікування учасників АТО та ветеранів війни. Окрім того, голова облдержадміністрації вручив медичному закладу сучасний УЗД-апарат, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

"Проведенням пленеру ми підштовхнули ідею створення в області військового госпіталю,  зауважив Анатолій Матвієнко. – Оскільки такий заклад єдиний на Прикарпатті, маємо зробити його відомим у всьому регіоні".

За словами головного лікаря госпіталю Володимира Федоришина, сьогодні у вигляді обладнання заклад отримав базову основу для проведення сучасного реабілітаційного процесу. Це, зокрема, апарат ударної хвильової терапії та реабілітаційну кабіну.

"За час існування госпіталю ми надали медичну допомогу понад 200 бійцям,  зазначив Володимир Федоришин. – Ліжковий фонд закладу становить 75 місць, однак завжди стараємося, аби пацієнти отримували найкращі медичні послуги і перебували у комфортних умовах".

Слід додати, що на завершення урочистостей представник Міністерства культури України Світлана Яценко вручила усім учасникам проекту подяки. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: