"Тепловик-Прикарпаття" тріумфально повернувся у великий футбол

Спорт 19:48, 24.07, 2016

На виїзді підопічні Володимира Ковалюка розгромили білоцерківський "Арсенал". Гравці МФК "Тепловик-Прикарпаття" зберегли свої ворота "сухими" і забили у ворота суперників шість м'ячів.

"Івано-франківський "Тепловик"/"Прикарпаття" тріумфально поверається на професійний рівень після тривалої перерви. 6:0 у Білій Церкві", – повідомив у соцмережі футбольний арбітр, журналіст Ігор Дебенко.

Гол на початку матчу, на третій секунді першого тайму забив Володимир Боришкевич. Решту голів "Тепловик" забив у другому таймі. М'ячі послали у ворота суперника Богдан Оринчак, Владислав Приймак та Ігор Худоб'як (двічі). Автор шостого гола ще уточнюється.