fbpx

Івано-Франківський УКРОП розпочинає проект щомісячних "Бандерівських читань"

Політика 14:11, 01.04, 2016

Івано-Франківська міська організація Українське об’єднання патріотів УКРОП розпочинає новий проект.

Щомісяця, в перший понеділок, в Івано-Франківську відбуватимуться "Бандерівські читання". Перша тема читань: "Степан Бандера і сьогодення", порвідомляє прес-служба міського УКРОПу.

Метою заходу є підвищення рівня патріотичного виховання серед молоді, зустріч та спілкування з ветеранами ОУН, письменниками нашого краю. "В нас багато політиків та політичних сил використовують ім'я Степана Бандери як прапор. І багато з тих, хто це робить, мало знають про те, як мислив, які цінності та ідеологію сповідував і просував Степан Бандера. І метою наших читань якраз і є перечитати Степана Бандеру. Переосмислити його вже з точки зору сьогодення та враховуючи історичні події останніх 50 років української історії. Постать Степана Бандери дуже багатогранна, а не така, як інколи нам намагаються її подати деякі недолугі політикани. Для того, щоб це усвідомити, потрібно читати. До чого ми і закликаємо франківців", – розповіли Фіртці в Івано-Франківському міському УКРОПі.

Також будуть презентовані брошури Петра Дужого і Василя Кука, присвячені Степану Бандері.

Бандерівські читання відбудуться 4 квітня о 16:00 в актовій залі Центру патріотичного виховання молоді ім. Степана Бандери.

Бандерівські читання

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: