fbpx

Івано-Франківський університет Короля Данила організував міжнародну конференцію у Будапешті

Суспільство 09:10, 28.10, 2017

Днями у Будапешті відбулася міждисциплінарна конференція на актуальну тематику: "Сталий розвиток 2030: правова, економічна, соціальна, екологічна та політична складові".

Про це повідомляє прес-служба університету.

Цей захід спільно організували Університет Короля Данила та ІМАНС (Інститут міжнародної академічної співпраці). Власне, проведення конференції є другим етапом проекту ІМАНС з консолідації зусиль та інтеграції інтелектуальних ресурсів в процес сталого розвитку і формування соціального та економічного багатства країн.

"Тішить те, що учасниками конференції стали представники країн Східної та Центральної Європи, які є науковцями, викладачами вищих навчальних закладів, аспірантами, студентами; фахівцями, експертами з практичним досвідом роботи; представниками органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади; лідерами і представниками організацій громадянського суспільства й бізнес-асоціацій", – зазначає учасник конференції, к.е.н., продекан економічного факультету Університету Короля Данила Іван Криховецький.

Успішно виступила на міжнародній конференції і студентка з Івано-Франківська, яка представила свій проект "Ландшафтна акустика. Захисні насадження як засіб зниження шуму".

"Хочу висловити слова вдячності за отримані позитивні враження та плідну працю. Варто відзначити високий науковий та організаційний рівень проведеної конференції, який був забезпечений завдяки кропіткій праці. Дякую Університету Короля Данила, який провів конференцію на якісно високому міжнародному рівні. Ви змогли зацікавити напрямками цього заходу різносторонніх фахівців ближнього і дальнього зарубіжжя, зуміли об’єднати науковців", – розповіла студентка факультету архітектури та будівництва Університету Короля Данила Олександра Шепітко.

Керівник відділу маркетингу Університету Короля Данила Наталія Григорська зауважила: 

"Проведення такої конференції було для нас викликом, адже захід такого рівня ми організовували вперше. Але ми уже можемо говорити про успішний результат, за відгуками учасників, серед яких – найактивніші представники вузів, влади та громадських організацій".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: