fbpx

Івано-Франківський університет нафти і газу відзначили високою міжнародною нагородою

Суспільство 17:15, 20.09, 2018

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу нагородили в Парижі за високі показники в роботі, участь студентів у міжнародних конференціях та конгресах, організацію та проведення Міжнародного нафтогазового конгресу SPE в ІФНТУНГ та за підсумками роботи в 2018 році.

Це вже третя висока нагорода. В 2014 році студентське відділення SPE, яке базується в ІФНТУНГ, було відзначено нагородою "Золотий стандарт відділень 2014" (Gold Standard Chapters), а в 2017 році отримаало нагороду як "Видатне студентське відділення SPE 2017 року" (Outstanding Student Chapters).

У Парижі в будівлі Інженерів і вчених Франції відбулася регіональна зустріч офіцерів SPE "Regional Officers meeting 2018", в якій взяли участь 43 представники 10 студентських відділень SPE різних країн. Студенти та члени професійних відділень з Австрії, Німеччини, Польщі, Румунії, України, Франції та Хорватії обговорювали протягом зустрічі актуальні питання у 10 різних тематичних секціях.

Президент студентського відділення SPE при ІФНТУНГ Олександр Волошенко презентував виступ на тему: "Отримати якнайбільше від ресурсів SPE". Участь в цьому міжнародному заході взяв і президент Івано-Франківського професійного відділення SPE, випускник ІФНТУНГ, Ріхард Білий.

Після завершення зустрічі регіональний директор SPE Жан Марк Дюмас (Jean Marc Dumas, Франція) нагородив найвищою для студентських відділень відзнакою "Outstanding student Chapter Award 201" Івано-Франківське студентське відділення SPE, а також вручив сертифікат "Gold Standard Award" для професійного відділення українського чаптера SPE. 

Івано-Франківський університет нафти і газу відзначили високою міжнародною нагородою 1

Обидва відділення – студентське та професійне всеукраїнське – мають свою штаб-квартиру в ІФНТУНГ, повідомив КУРСу директор Інституту нафтогазової інженерії Олег Витязь. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: