fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Франківці найсильніше в Україні хочуть самостійно обирати голів державних адміністрацій і шефа місцевої міліції – соцопитування

Франківці найсильніше в Україні хочуть самостійно обирати голів державних адміністрацій і шефа місцевої міліції – соцопитування

Політика 11:27, 27.05, 2015

Рівень підтримки таких самоврядних ініціатив в Івано-Франківську найвищий серед українських міст.

Про це свідчить проведене соціологічною групою “Рейтинг” опитування, яке є в розпорядженні редакції КУРСу.

Як свідчить опитування, ідеї прямих виборів голів державних адіміністрацій, керівника місцевої міліції, створення окремої муніципальної міліції, відкликання громадянами суддів, начальників міліції і голів адміністрацій в Івано-Франківську мають вищу підтримку, ніж в інших українських містах.

Так, прямі вибори голів ОДА і РДА повністю підтримують 76% франківців, ще 16%  швидше підтримують. Це найвищий показник з-поміж українських міст. За надання права громадянам відкликати суддів, начальників міліції і голів місцевих державних адміністрацій  77% франківців, ще 14%  швидше підтримують. Це найвищий рівень підтримки такої ініціативи в державі.

Також Франківськ є лідером в країні за підтримкою ідеї створення окремої муніципальної міліції: 54% мешканців повністю підтримують ідею, 19%  швидше підтримують. Франківці хочуть самостійно обирати керівника місцевої міліції (60% “за”  найбільше в країні, 19%  швидше за).

Опитування “Дослідження українських міст” проводилося соціологічною групою “Рейтинг” з 2 по 20 березня цього року і охопило 22 міста (Київ та всі обласні центри, за винятком Донецька і Луганська). У кожному місті методом особистого інтерв’ю опитано 800 мешканців, похибка не перевищує 3,5%.

Як повідомляв КУРС, згідно з соцопитуванням, понад 80% іванофранківців пишаються рідним містом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: