fbpx

Іванофранківці з липня оформлятимуть візи в Польщу за новою системою

Суспільство 16:16, 22.06, 2014

З 5-6 липня мешканці Львівської, Івано-Франківської і Закарпатської областей зможуть подавати документи на оформлення візи в Польщу за новою системою, яка передбачає передоплату у розмірі 18,5 євро за реєстрацію для здачі документів.

Про це під час прес-конференції розповів Генконсул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд. За його словами, прийом передоплати розпочнеться уже з 1 червня. Таким чином Консульство дає можливість українцям із західних регіонів ознайомитися і звикнути до нововведення, яке сприятиме якіснішому наданню послуг,  інформує Galnet.
За словами Ярослава Дрозда, особа, яка захоче отримати термін складання документів для отримання польської візи, спершу мусить звернутися у IdeaBank або KredoBank і внести передоплату у розмірі 18,5 євро за послуги візового центру (ВЦ) та, отримавши унікальний код, зареєструватися на сайті ВЦ або зателефонувавши на гарячу лінію ВЦ за номерами: 0445945496; 0501179053; 0322424564 або 0322351776 у робочі дні з 8.00 до 22.00.

Представник IdeaBank'уТарас Шкрібляк розповідає, що перший крок, який необхідно зробити для отримання можливості оформити польську візу, це звернутися у IdeaBank або KredoBank та оплатити послуги візового центру (ЦВ), пред’явивши наступні документи: паспорт громадянина України, закордонний паспорт і вказати номер мобільного телефону. Наступний крок – банк у квитанції генерує персональний код клієнта (Code), необхідний для подання документів на оформлення візи. Наступного дня можна здійснити реєстрацію на сайті ВЦ або зателефонувавши на гарячу лінію ВЦ (Call Center).

При цьому Т. Шкрібляк наголосив, що під час реєстрації обов’язковим є надання коду, отриманого в банку. Після завершення реєстрації, клієнт отримує дату та час подачі документів у візовому центрі. Після прийняття Консульством рішення щодо видачі чи невидачі візи (від 6 робочих до 30 календарних днів) заявник буде поінформований про готовність документів з допомогою смс-повідомлення.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: