fbpx

Іванофранківців закликають долучитися до збору коштів для дітей-сиріт з інвалідністю

Суспільство 13:49, 13.01, 2015

Небайдужих мешканців Івано-Франківська закликають зібрати кошти для фахівців, які займатимуться з дітьми-інвалідами та сиротами.

Про це повідомила на своїй сторінці у соцмережі благодійниця Віра Гаврильців.

"Друзі, ми розпочинаємо дуже важливу справу для дітей-сиріт з інвалідністю, котрі виховуються у Залучанському дитбудинку, – нам потрібно зробити більш радісними, сповненими позитивними емоціями та різними цікавими заняттями їхні вихідні дні (суботи та неділі). Зараз саме в ці дні у дитбудинку бракує робочих рук  реабілітологи не працюють, бо вони вихідні, а нянечки, які є у цей час, зайняті першочерговим доглядом за дітьми. Ми хочемо найняти групу фахівців (наприклад, двох психологів та одного реабілітолога), котрі працюватимуть з дітьми повні дні у суботу та неділю. Кошти на це збираємо на доброчинному сайті betterplace.org",  написала благодійниця.

Як писав КУРС, в Залучанському дитячому будинку-інтернаті виховуються діти з найскладнішими фізичними та психічними вадами. Значною мірою розвиток інфраструктури дитбудинку та допомога дітям залежить від благодійників та волонтерів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: