fbpx

Іванофранківцям допомагають позбутися синдрому війни і не пускати її на поріг власної домівки

Суспільство 10:24, 22.07, 2015

Як позбутися синдрому війни і не пускати її на поріг власної домівки? Впоратися з цим учасникам бойових дій на Донбасі допомагають в Івано-Франківську фахівці Центру із надання безкоштовної психологічної допомоги “Крок на зустріч”. На телефон “гарячої лінії” Центру зазвичай звертаються родичі бійців. Нерідко вони висловлюються щодо створення комфортних умов для повернення військових додому, кажуть психологи.

Непросто лікувати "невидимі поранення" безпосередньо з бійцями. Адже кожний з них, повернувшись з війни, потребує індивідуального підходу. І стимулу жити далі без відлуння пострілів та вибухів, йдеться у сюжеті ТРК "Вежа".

Окрім консультацій в телефонному режимі, в Центрі допомогають учасникам бойових дій завдяки арт-терапії. Нерідко саме малювання допомагає висловити емоції, які не можливо передати словами, стверджують психологи. Відновити емоційний стан в Центрі можуть і волонтери, котрі опікуються учасниками бойових дій і їхніми родинами.

Реабілітаційний центр з надання безкоштовної психологічної допомоги в Івано-Франківську працює третій місяць. Також психологи налагоджують співпрацю із співробітниками військкоматів, котрі теж потребують психологічної допомоги і підтримки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: