fbpx

Із Фонду соцстрахування чиновники розікрали 25 мільйонів, – СБУ

Суспільство 18:49, 09.11, 2015

Співробітники Служби безпеки України спільно з міліцією та прокуратурою викрили корупційний механізм у Фонді соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Посадовці Фонду привласнювали державні кошти під час проведення у 2012-2014 роках тендерних торгів на закупівлю санаторно-курортного лікування. Переможцями визначалися організації, які фактично не є профільними закладами. До того ж комерційні структури були пов’язані між собою через засновників, що суперечить умовам конкурсних торгів. Усі умови участі та переможці за відповідними лотами були заздалегідь погоджені "правильними" учасниками та чиновниками, пише КУРС з посиланням на прес-центр СБУ.

Також чиновники Фонду підробляли та вносили недостовірні дані до платіжних документів. Унаслідок чого великі суми коштів, що надходили з бюджету, перераховувалися підприємцям за надання консультаційних послуг, не пов’язаних з предметом закупівлі.

Співробітники спецслужби встановили, що через цей корупційний механізм державному бюджету було завдано збитків на більше ніж 25 мільйонів гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації та участі у корупційній схемі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: