fbpx

Кабмін підготував проект бюджету-2016, однак незабаром відкличе документ

Економіка 14:18, 14.09, 2015

Сьогодні, 14 вересня, віце-прем'єр і міністр культури В'ячеслав Кириленко заявив, що Кабмін уже підготував та затвердив проект державного бюджету України на 2016 рік і направить його до Верховної Ради. Проте одразу ж уряд відкличе документ, аби допрацювати його та внести правки.

"Що стосується проекту бюджету на 2016 рік. Сьогодні вранці було засідання Кабінету міністрів. Ми затвердили проект бюджету. Ось він у мене в руках. Я думаю, він або реєструється або вже зареєстрований у секретаріаті Верховної Ради. Ми проект бюджету реєструємо. Потім, напевно, будемо змушені його відкликати, щоб спільно з парламентом і бюджетним комітетом і з усіма парламентськими фракціями, насамперед фракціями коаліції, дати відповіді на всі ці питання… І потім вже внести збалансований з усіх точок зору проект бюджету для остаточно прийняття парламентом ", – пояснив віце-прем'єр, передає Інтерфакс-Україна

Поки ще незрозуміло, на якій податковій базі буде остаточно прийнятий держбюджет на наступний рік.

"На це питання немає відповіді. Ви знаєте, є дискусія", – зазначив віце-прем'єр. За його словами, згідно з урядовим варіантом проекту бюджету, "в дохідній частині бюджету – мінус 30 млрд грн, відповідно до парламентського варіанту – мінус 135 млрд грн, за підрахунками Міністерства фінансів".

Кириленко зазначив, що також невідомо, яким буде оборонний бюджет. Зазначимо, що відповідно до бюджетного законодавства Кабмін повинен внести на розгляд парламенту проект держбюджету на наступний рік до 15 вересня поточного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: