fbpx

Кабмін підтримав передачу у користування НПП "Верховинський" двох земельних ділянок, які належали місцевим лісгоспам

Суспільство 12:59, 02.11, 2017

Кабінет Міністрів України розглянув та схвалив проект розпорядження "Про вилучення та надання земельних ділянок у постійне користування із зміною цільового призначення", який був підготовлений Мінприроди.

Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, передає прес-служба Івано-Франківської ОДА.
 
Документом передбачено вилучення з постійного користування державних підприємств "Верховинське лісове господарство" та "Гринявське лісове господарство" земельних ділянок загальною площею 12 022,9 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), розташованих на території Верховинського району Івано-Франківської області, та передачу їх у постійне користування національному природному парку "Верховинський".
"Тобто, ухвалення зазначеного розпорядження сприятиме національному природному парку "Верховинський" в отриманні земельних ділянок у постійне користування із зміною цільового призначення", – пояснив Остап Семерак.
Довідково

Національний природний парк "Верховинський"  природоохоронна територія на території Верховинського району Івано-Франківської області. Парк створений згідно з Указом Президента України 22 січня 2010 року з метою збереження біорізноманіття та цілісності природних комплексів Чивчинських і Гринявських гір.

До території НПП "Верховинський" погоджено в установленому порядку включення 12 022,9 гектара земель державної власності, у тому числі 9131,1 гектара земель державного підприємства "Верховинське лісове господарство" та 2891,8 гектара земель державного підприємства "Гринявське лісове господарство", які мали бути вилучені в установленому порядку та передані національному природному парку в постійне користування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: