fbpx

Кабмін просить РНБО запровадити санкції проти 172 громадян та 65 юросіб з РФ

Суспільство 14:34, 08.08, 2014

Уряд схвалив законопроект щодо введення санкцій щодо іноземних осіб, які здійснюють злочин проти України.

Про це під час брифінгу заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає кореспондент УНН.

“Кабінет Міністрів України схвалив проект закону про санкції. Оскільки вперше в історії України, коли ми як держава застосовуємо санкції по відношенню до іноземних суб’єктів, які вчиняють злочини проти нашої країни та проти наших громадян”, – зазначив Яценюк.

Він також зауважив, що відповідно до закону Україна має право застосувати 26 видів санкцій, серед яких заморожування активів, заборона діяльності суб’єктів підприємницької діяльності на території України, заборона користування радіочастотними ресурсами, інтернетом та іншими засобами зв’язку тощо.

Також, за словами Яценюка, відповідні матеріали вже передані на розгляд РНБО.

“Кабмін просить РНБО розглянути питання про запровадження санкцій щодо 172 фізичних осіб – громадян Російської Федерації, які фінансують тероризм та підтримують сепаратистів”, – пояснив А. Яценюк.

Також він зазначив, що уряд також просить РНБО запровадити санкції проти 65 російських юридичних осіб, які підтримують тероризм.

На запитання журналістів про те, до кого саме можуть бути запроваджені санкції, очільник уряду зазначив, що, зазвичай, такі списки не оприлюднюються. Водночас він не виключив, що РНБО може оприлюднити список згаданих осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: