fbpx

Кабмін вирішив реконструювати Калуську ТЕЦ майже на 1,5 мільярда гривень

Суспільство 13:45, 30.03, 2018

Фінансування проекту передбачається за рахунок залучення кредитних коштів.

Кабінет міністрів України схвалив проект реконструкції державної Калуської теплоелектроцентралі, яка розташована в місті Калуш (Івано-Франківська область), загальною вартістю 1,44 мільярда гривень, пише УНІАН

Про це йдеться у розпорядженні уряду від 28 березня, оприлюдненому на сайті Кабінету міністрів.

"Уряд схвалив техніко-економічне обґрунтування "Реконструкція Калуської ТЕЦ на вул. Промислова, 1, в місті Калуш Івано-Франківської області". Реконструкція зазначеної ТЕЦ дозволить забезпечити її подальшу експлуатацію при досягненні максимально можливих показників економічної ефективності й надійності виробництва та відпуску електричної і теплової енергії",  сказано в повідомленні уряду. 

Фінансування проекту передбачається здійснювати за рахунок залучення кредитних коштів.

У прес-службі Міністерства енергетики та вугільної промисловості відмовилися прокоментувати деталі проекту реконструкції, пославшись на термінову нараду, при цьому пообіцяли надати додаткову інформацію пізніше.

Як повідомляв УНІАН, з 2013 року компанія "Укрінтеренерго", яка до середини липня 2016 року управляла Калуською ТЕЦ, планувала модернізацію станції. Компанія також розробляла для цих цілей техніко-економічне обґрунтування.

Наприкінці червня 2016 року міністр енергетики Ігор Насалик говорив про те, що вважає за доцільне запропонувати Державному банку розвитку Китаю профінансувати проект реконструкції Калуської ТЕЦ.

Довідка: Калуська ТЕЦ була введена в експлуатацію в 1967 році, є основним енергетичним джерелом промислового комплексу і житлово-комунального сектора р. Калуш (Івано-Франківська область), що входить до складу Острова Бурштинської ТЕС, який працює з Європейською мережею системних операторів передачі електроенергії (ENTSO-E). Встановлена електрична потужність Калуської ТЕЦ становить 200 МВт, теплова потужність – 590 Гкал/год. Міністр енергетики Ігор Насалик з 2006 по 2014 рік був мером міста Калуш.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: