fbpx

Калуш готується до повеней та паводків

Суспільство 11:58, 22.02, 2016

Днями міський голова Калуша Ігор Матвійчук підписав розпорядження щодо підготовки органів управління, сил та засобів цивільного захисту до дій під час можливого пропуску льодоходу, повені та паводків у 2016 році.

Зокрема, було затверджено план основних заходів міської ланки обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту з підготовки та пропуску можливого льодоходу, повені та паводків у 2016 році, пишуть Вікна.

Станом на сьогодні у місті мають бути відкориговані карти-схеми зон можливого виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пропуском льодоходу, повені та паводків, а також визначено об’єкти життєзабезпечення населення, транспорту, енергетики, зв’язку та інші об’єкти господарювання, що можуть зазнати негативного впливу природних явищ.

Крім того, КП "Калушавтодор" до 26 лютого має провести перевірку стану мостів та підмостових русел щодо їх спроможності до пропуску паводкових вод. До цього ж часу у відповідних установах та організаціях мають бути приведені у готовність для попередження і ліквідації негативних наслідків повені та паводків інженерна та інша техніка, механізми та засоби евакуації людей, мобільне насосне обладнання, автономні джерела електроживлення та освітлення, засоби забезпечення питною  водою, створено резерв пально-мастильних матеріалів для проведення рятувальних та відновлювальних робіт.

На випадок, якщо місто спіткає повінь чи паводок, також затверджено чіткий план дій, спрямований на спостереження за ситуацією, евакуацію людей та безперебійну роботу усіх ланок, які забезпечують життєдіяльність міста.

Контроль за виконанням цього розпорядження покладено на в.о . першого заступника міського голови Галину Романко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: