fbpx

Калуш прийняв зі Львова 45 тонн сміття

Суспільство 19:51, 28.07, 2016

Директор КП "Екосервіс" Ігор Свистун на сесії Калуської міської ради озвучив, скільки саме львівського сміття прийняв Калуш. Він повідомив, що у місто було завезено три машини сміття і більше договорів не укладалося.

13 червня КП "Екосервіс" заключило угоду з транспортною фірмою Львова, яка на той час займалася вивезенням сміття з міста. Тоді до Калуша мало приїхати три машини сміття, але доїхали у цей день лише дві, інформують "Вікна".

"Там на той час була плачевна ситуація: смітники переповнені, сміття складалося навколо них, за ніч собаки і коти це все розтягували. Відповідно вранці, коли мами хотіли десь з дітками погуляти, то практично було нікуди йти, бо двірники не втсигали все прибрати, – зазначив Ігор Свистун.  Тому було у Львові прийнято рішення і почали збирати сміття по дворах і возити його на промислові майданчики на окраїни міста і звідти вже вивозили в інші міста, які погодилися прийняти сміття".

З проханням про допомогу Львів звернувся і до Калуша. Просили прийняти 300-400 тонн сміття. Калуш погодився прийняти три машини  45 тонн.

"13 червня виїхало до нас три машини. Одна з них у Долині поламалася. Дві ми розвантажили у нас на полігоні. Але розвантажували дуже довго, бо наш полігон не пристосований до таких машин. А третя машина розвантажилася пізніше. Ніяких більше договорів не укладалося і сміття більше не завозили",  повідомив директор КП "Екосервіс".

Він також нагадав, що у 2011 році, коли горіло калуське сміттєзвалище, наше сміття приймали Івано-Франківськ, Львів та Жидачів.

"Для інформації: Калуш щоденно продукує 120 тонн сміття. Ми прийняли всього 45 тонн. Ви вважаєте, що я зробив злочин століття?"  акцентував Ігор Свистун.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: