Калушанка Марія Борисенко стала бронзовим призером Кубку України з боротьби самбо

Спорт 17:05, 09.04, 2016

З 18 до 20 березня у Херсоні вперше за історію незалежності України відбувся Кубок України з боротьби самбо серед кадетів (2000-2001 р. н.) на честь ветеранів боротьби самбо.

Про це  повідомив "Вістям Калущини" тренер-викладач з дзюдо ДЮСШ "Сокіл" Василь Клим.

У змаганнях взяли участь команди зі всіх областей України. Загалом понад 600 спортсменів. Організатор спортивного заходу – Херсонська обласна організація "Федерація спортивного, бойового самбо та дзюдо".

Приємно, що право брати участь у змаганнях здобула вихованка Калуської ДЮСШ "Сокіл", чемпіонка області з боротьби самбо Марія Борисенко. У ваговій категорії до 70 кг вона продемонструвала чудову техніку, добру фізичну підготовку, борцівські та морально-вольові якості та виборола бронзову медаль.
Калушанка Марія Борисенко нагороджена дипломом 3-го ступеня та бронзовою медаллю Міністерства молоді і спорту України.