fbpx

Калушанка взяла участь у проекті "Безмежна" для жінок, фігура яких не відповідає "еталонам"

Суспільство 16:35, 27.01, 2019

Трансформаційний проект "Безмежна" покликаний допомогти жінкам, фігура яких не відповідає загальноприйнятим “еталонам”, які відчувають негативний вплив суспільних "стандартів" на собі, побачити красу та неповторність свого тіла, навчитися сприймати і полюбити себе.

Проект "Безмежна" перетворив калушанку в бізнес-леді. Мейк-ап – Мар'яна Гребенюк, перукар – Віра Романович, фотограф – Мар'яна Сурмачевська.

Участь у проекті взяла калушанка Ольга Івасів, пишуть "Вікна".

Вона зауважує, що питання "Чи заважають вам ваші розміри бути щасливими? Як почувати себе впевненими поряд з ідеальними параметрами? Як боротися з комплексами, якщо вони переслідують тебе з дитинства?" ставила собі неодноразово. Але вони відпали дуже давно, коли зрозуміла, що справжня краса людини  у її внутрішньому світі:

"У чому ж полягає щастя? У красі та ідеальній фігурі? А що якщо твої параметри далеко не 90-60-90, то що, не бути щасливою? Багато хто думає, що такі люди без сили волі чи надто ліниві, щоб працювати над собою…
Але ж ні, моя вага не заважає мені жити, я постійно працюю над собою, у мене, навпаки, стільки енергії, що, напевно, якби я була худою, то не змогла б витримати весь рух, який мене переслідує… Бог дав мені стільки щастя, що мої розміри просто необхідні, щоб утримати його)))
А як щодо жінки? Чи може жінка з параметрами BBW (Big Beautiful Woman) бути сексуальною та успішною? Так, так і ще раз так. Сексуальність жінки, так само як і чоловіка, не у його вазі чи кількості розтяжок на животі. Сексуальність  це блиск у очах, відкритісь та щирість душі та шарм від появи чи присутності серед інших… Сексуальність  це насамперед впевненість у собі, а впевненість у собі  це і є успіх…"

Ольга Івасів зауважує, що її безмежному тілу Бог подарував безмежну душу, яка ніколи не перестане вірити у свою впевненість, сексуальність та талановитість. Не судіть по людях, як вони виглядають і якими статками володіють, думайте про те, що вони залишать після себе у справах духовних, бо життя дуже коротке і не встигнеш обернутися, як дійдеш до кінця життєвої стежки і зрозумієш, що турбувався у житті більше про стан більше матеріально, ніж духовно, впевнена калушанка.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: