fbpx

Калушанка, яка померла від грипу, відмовилася від лікарняного і ходила на роботу

Здоров'я 12:49, 06.02, 2016

З 26 січня до сьогодні до реанімації Калуської ЦРЛ поступило дев'ятеро хворих. Троє з них померли, троє – переведені до лікувальних відділень і троє ще залишаються у реанімаційному відділенні.

Як повідомляося раніше, у Калуші від грипу померло ще двоє жінок. Одна – у важкому стані у реанімації.

Перша жінка, яка померла 30 січня, упродовж 5 днів займалася самолікуванням та приймала "Аспірин", чого категорично робити не можна. Поступила до лікарні у вкрай важкому стані, повідомила заступник головного лікаря Калуської ЦРЛ Наталія Кінаш, інформують Вікна.

Друга поступила вчасно – звернулася на третю добу. Проте уже за три дні була госпіталізована в реанімацію через різке погіршення стану. Ще через два дні померла.

"На розтині класичний пандемічний грип, це та картина, яка була у 2009-2010 році. Це попередні результати. Препаратів, які нам рекомендують по протоколу, на жаль, ми у себе в інфекційній лікарні не мали. Ми їх отримали значно пізніше, вони зараз у нас є, ми їх роздаємо людям. Можливо, це ще й те, що з першого моменту ми ще й не мали цих препаратів, можливо, це теж могло відобразитися… Хоча  і чому ми наголошуємо на ранньому звертанні до лікарів  ці препарати ефективні противірусні до 48 годин".

Третя жінка  медсестра фізкабінету районної лікарні. Вона звернулася через дві доби від початку захворювання. Отримала амбулаторне лікування  на знімку пневмонії не було.

"Вона відмовилася від лікарняного, героїчно ходила на роботу,  розповіла Наталя Кінаш.  На сьому добу з часу захворювання стан погіршився і її госпіталізували у Калуську ЦРЛ, ще через два дні  її перевели у реанімацію. Хоча жінка суб’єктивно відзначала, що їй краще, а клінічна картина погіршувалася на очах. І незважаючи на те, що у нас у реанімації уже використовують сильні брендові антибіотики, на 13-ту добу з часу захворювання жінка померла".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: