fbpx

Калушани беруться контролювати владу й депутатів

Суспільство 09:05, 28.01, 2015

Представники громадських і політичних організацій Калуша були одностайні в необхідності влаштувати громадський контроль за рішеннями депутатів міської ради та виконкому.

У Калуші відбувся круглий стіл за участю політичних та громадських організацій міста, які задекларували намір контролювати депутатів та владу. З допомогою місцевих референдумів, повідомляє у Фейсбук "Правий Сектор Калущини".

"Основне питання – забезпечення контролю громади міста над виконавчою владою та депутатами міської ради, які хоч і працюють на громадських засадах і не отримують зарплатні, але обходяться бюджету надто дорого, так як захищають в основному власні бізнесові інтереси", – відзначив у групі активіст, учасник обговорення Віктор Пазухін.

Мета ініціативи  створити технічні умови в Калуші для загальноміського обговорення усіх питань, які стосуються розвитку міста і використання бюджетних коштів. "Це має бути щось на кшталт інтернет-сайту для проведення міських та районових референдумів для питань, які зберуть достатню кількість голосів, тобто матимуть підтримку населення. Це звичайна практика для Європи та США, варто повчитись. Ініціатор зустрічі  Ігор  додав Віктор Пазухін.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: