fbpx

Калушанин запустив у соцмережах флешмоб "Допоміг воїнам – сфотографуй і постав на аватарку"

Суспільство 22:05, 15.11, 2015

Після трагічних подій у Парижі у соцмережах активно дискутують щодо французьких прапорів на аватарках у час, коли в Україні триває війна.

Журналіст з Калуша Мирослав Ганущак закликає допомагати нашим бійцям не словом, а ділом, пишуть Вікна.

Калушанин запустив у Фейсбук флешмоб: допомагаєш військовим чи постраждалим від війни, а результат своєї допомоги, приміром, чек, ставиш на аватарку.

Дискусію навколо терактів у Франції калушанин Мирослав Ганущак пропонує скерувати у правильне русло  на допомогу українським бійцям. Калушанин запустив флешмоб і першим до нього доєднався.

"Нам мало війни на Донбасі, влаштували ще й у Facebook? Аватарки – це суперважливо? Правильно чи неправильно ставити французькі прапори, можна тролити Олланда чи ні? Давайте всю цю енергію пустимо на правильну справу. Кожна перерахована на армію, поранених чи переселенців гривня цінніша мільйонів фб-срачів. Співчуваю моїй країні. Сьогодні чи у найближчі дні допоможіть нашим. Віднесіть продукти у госпіталь, перерахуйте або передайте гроші перевіреним волонтерам, напишіть листівку на фронт, організуйте збір теплих речей, зробіть будь-яку справу для тих, хто на війні чи постраждав від неї. А результат своєї роботи  на аватарку. Чому ж ні? Навіть якщо це просто чек. І тут лише повага і ніякої фейсбучної війни. Наш хештег ‪#‎supportUA‬",  наголошує Мирослав Ганущак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: