За 2 місяці бички будуть продаватися, а телички йтимуть на відновлення стада, пишуть Вісті Калущини.
"На таку кількість ВРХ споруджувати молокозавод нема потреби, бо ж нині продати справді якісне молоко не буде проблемою. Тим більше, у нас на території району є молокопереробне підприємство. Єдине, можлива первинна переробка і пастеризація молока. Сподіваюся, на фермі працюватимуть місцеві жителі", – говорить голова районної ради Василь Дзундза.
У планах компанії "Даноша" – завезення навесні другої партії нетелів. Загалом відремонтована ферма розрахована на 232 корови.