fbpx

Калуська гімназія отримала у подарунок ноутбук за високі результати ЗНО

Суспільство 16:13, 28.08, 2015

Учора освітяни міста Калуша зібралися на свою професійну конференцію "Пріоритетні шляхи підвищення якості освіти міста Калуша в умовах реформування освітньої галузі".

Роботу конференції розпочала начальник управління освіти Любов Максимович покладанням квітів до пам’ятника Франка з нагоди 159-ої річниці від дня його народження, хвилиною пам’яті про Героїв Небесної Сотні, Героїв України , які полягли  за її волю на теренах Східної України, відомих педагогів Калуша, зокрема, Дмитра Бахматюка, Василя Худина, Михайла Гніздовського, повідомляють Вікна з посиланням на управління освіти Калуської міської ради.

За словами Любові Максимович, ключовим завданням у новому навчальному році стане спрямування діяльності педагогічних працівників на підвищення якості освіти та виконання вимог Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Належно оцінили діяльність освітньої галузі перший заступник міського голови Ігор Матвійчук та заступник міського голови Галина Романко.  Ігор Володимирович вручив ноутбук Калуській гімназії за їх високий рейтинг на рівні України – IV місце за результатами ЗНО 2015 року з української мови та літератури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: