fbpx

Калуські гімназисти стали призерами Всеукраїнського турніру юних біологів. ФОТО

Суспільство 10:16, 02.12, 2017

На Рівненщині пройшов ХVI Всеукраїнський учнівський турнір юних біологів. 26 команд учнів-старшокласників з усієї України змагалися за звання найкращих.

На змаганнях були представлені: Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Сумська, Харківська, Луганська, Хмельницька, Тернопільська, Одеська, Черкаська, Чернівецька області, а також місто Київ.

Учасники турніру виборювали право бути найкращими, аналізуючи актуальні питання з різних галузей біології. Окрім демонстрації глибоких власних знань та ерудиції, юні біологи мали можливість удосконалити вміння грати в команді, вести дискусію, аргументувати свої погляди щодо актуальних проблем сучасності, інформує сайт Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка.

Команда Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка "МАТРИЦЯ" визнана однією із найкращих в Україні, адже у напруженій та чесній грі виборола призове ІІІ місце.

До складу команди увійшли учні 7(11) класу: Олена Прокоф‘єва, Катерина Бабій, Катерина Чепак, Віталій Свирид, Станіслав Мироненко. Керівник команди – учитель біології Лойош Галина Павлівна.

Крім загальнокомандного диплому третього ступеня, "МАТРИЦЯ" привезла ще ряд дипломів: за особисту першість (Бабій Катерина), за успішну участь (Чепак Катерина і Прокоф'єва Олена), за найкраще опонування (Чепак Катерина).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: