fbpx

Калуські "мажори", які відкупились від армії, пройдуть повторне медичне обстеження

Суспільство 10:29, 26.07, 2014

Голова Калуської райдержадміністрації Микола Жовнір під час засідання комісії з прав захисту дитини повідомив, ті, хто, на думку громадськості, незаконно отримав військовий квиток, повинні повторно пройти медогляд.

Те, що відбувалося в деяких селах під час профілактичного медичного огляду та уточнення даних військовозобов’язаних, діє проти нас, проти цілісності нашої держави. У цю важку хвилину ми мусимо бути єдині і не піддаватись різноманітним провокаціям, – говорить Микола Жовнір, передає КУРС з посиланням на Калуську РДА.

У деяких випадках люди праві. Так, є проблемні питання: яким чином отримали деякі здорові хлопці військові квитки, не служивши в армії. Тому людей обурює такий факт, чому одні служили в армії, а інші, не маючи на те жодних підстав, отримали військовий квиток.

На вчорашній нараді з керівниками правоохоронних органів Калусько-Рожнятівського військового комісара зобов’язано провести перевірку та можливе повторне медичне обстеження громадян, які, на погляд громадськості, незаконно отримали військовий квиток та відстрочку до призову до лав Збройних Сил України.

І перед небезпекою, і перед призовом не може бути "рівних" і "рівніших". Герої Небесної сотні віддавали своє життя, щоб так звані "мажори" залишилися з минулим режимом. Люди повинні знати правду. Як ніколи, нас повинна усіх об’єднати мета: нам треба захистити Україну. Якщо буде потрібно, ми станемо всі у ряди боротьби за Україну, за її незалежність.

Наші хлопці, які зараз служать у зоні АТО, обурені, що деякі люди сіють паніку серед громадян. Адже такі дії, як сепаратистські, по-іншому назвати не можна! Тому ще раз прошу всіх: не піддавайтесь панічним настроям. Це діє проти нас самих, проти нашої України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: