fbpx

Калуські студенти вперше об'єдналися – у місті презентували "Студ-центр"

Суспільство 11:54, 10.02, 2017

У Калуші запрацював молодіжний клуб «Студ-центр». На його презентацію до ПК "Мінерал" завітали студенти з усіх навчальних закладів міста.

У заході також узяли участь представники управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Калуської міськради, центру фізичного здоров’я "Спорт для всіх" та ПК "Мінерал", які й стали ініціаторами створення такого клубу, інформує Радіо "Шанс".

"Ідея створення молодіжного "Студ-центру" у нас визріла досить давно, проте тільки зараз її вдалося втілити в життя, – зазначає методист ПК "Мінерал", керівник любительського об’єднання "Студ-центр" Уляна Полицька. – Ми хочемо, щоби студентство міста співпрацювало, і саме наш клуб повинен допомогти їм активізуватися, щоби студенти показали: вони – це сила, це наше майбутнє".

За її словами, основною метою діяльності молодіжного клубу є сприяння розширенню світогляду молоді, можливості участі студентства у всеукраїнських процесах розвитку демократії та громадянського суспільства в місті, підвищення правової, політичної, духовної культури студентів, сприяння реалізації наукового, творчого, політичного, організаційного та іншого потенціалу молодих людей, сприяння створенню умов для організованого дозвілля та спілкування, захист законних соціальних, економічних, культурних інтересів студентів.

За словами головного спеціаліста управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Ярослава Семенюка, у Калуші діє координаційна рада з питань молодіжної політики і хотілося б, щоб члени "Студ-центру" теж активно долучилися до її діяльності. 

На важливості створення "Студ-центру" акцентувала і голова самоврядування Калуського коледжу культури і мистецтв Вікторія Вагілевич:

"На жаль, у нашому місті не вистачає місця для студентів. Втілити будь-яку ідею в реальність ми не можемо, бо нам якраз не вистачає таких проектів, як молодіжний "Студ-центр". Нам важливо, щоб ми зараз об’єдналися. Я думаю, що це буде досить грандіозний проект, що ми зможемо втілювати свої мрії, плани, ідеї, зможемо сформувати себе як особистість, розвиватися, зорганізовувати різноманітні розважальні програми. У нашому місті, на жаль, цього якраз і не вистачає".

Серед основних форм роботи "Студ-центру" – організація та проведення зустрічей, диспутів, семінарів, брейн-рингів, майстер-класів. Проте студенти внесли й свої пропозиції. Зокрема, Євген Просяновський наголосив на необхідності створення в місті школи сучасного танцю, а Каріна Литвинська зосередилася на проведенні творчих вечорів, адже серед студентів є чимало поетів, вокалістів та музикантів.

На завершення директор ПК "Мінерал" Алла Терещенко висловила сподівання, що калуське студентство підхопить ініціативу і заявить про те, що Калуш – не тільки європейський, а й активне студентське, молодіжне місто.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: