fbpx

Калуський "Карпатнафтохім" відвантажив першу продукцію до Туреччини

Економіка 17:16, 07.08, 2017

Після п’ятрічного простою «Карпатнафтохім» видав першу продукцію.

За роки простою партнерам калуського нафтохімічного підприємства доводилося працювати з іншими виробниками продукції, тож тепер слід знову відвойовувати втрачені позиції і вести наполегливі пошуки нових ринків.

Начальник відділу поставок і логістики Роман Псюк зазначав, що пропілен та поліетилен уже успішно відвантажують споживачам, інформують "Вікна".

Щодо полівінілхлориду (ПВХ-С), то комерційна служба підприємства вела активні перемовини з потенційними покупцями як з України, так і з-за кордону.
Роман Псюк у коментарі зазначив:

"20-21 липня відбулися перші пробні відвантаження полівінілхлориду. Першу продукцію купили підприємства з України. Хоча це були, так би мовити, невеликі партії (до 20 тонн), але все ж з нетерпінням очікуємо відгуків споживачів про нашу продукцію. А вже завтра по наш полівінілхлорид мають приїхати представники фірми з Туреччини. Наразі вони здійснили передоплату за три тисячі тонн ПВХ-С".

Підтвердив цю інформацію і начальник цеху з виробництва ПВХСС Володимир Троян. Він також зазначив, що зараз здійснюються роботи з налаштування лінії з упаковки продукції в нові біг-беги.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: