fbpx

Калуський льодовий палац буде жити!

Спорт 11:56, 10.07, 2014

Понад 500 тис. гривень переказало ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" енергопостачальній компанії за спожиту Калуським льодовим палацом електроенергію в період з грудня минулого року до липня поточного року. Тільки в червні 2014 року ця спортивна споруда, яка цьогоріч стала обласним комунальним підприємством «Льодова арена», використала електроенергії майже на 92 тис. грн.

У міжсезонний період заклад заробляє на оренді від проведення там навчально-тренувальних зборів хокеїстів та фігуристів, інформує sport.if.ua.

"Якби не підприємство, яке постійно фінансово підтримує льодовий палац, то ні в травні, ні в червні, ні в ці липневі дні, коли діти перебувають на літніх канікулах, наш заклад не отримував би електроенергію та відповідно не працював би каток. А відсутність стандартних льодових катків у багатьох містах України і навіть у країнах СНД в цей міжсезонний період і дозволила нам залучити до проведення в Калуському льодовому палаці навчально-тренувальних зборів юних хокеїстів з Ужгорода та фігуристів з Києва й Одеси. Посприяли цьому і помірна плата, яку справляємо за оренду катка, та створені належні умови для проживання й харчування приїжджих спортсменів у готельно-ресторанному комплексі "Меркурій"", – говорить директор ОКП "Льодова арена" Євген Геренда.

Відомі в Україні тренери з фігурного катання займаються в льодовому палаці зі своїми вихованцями, починаючи з середини червня. Відтоді постійно відбувається ротація груп юних спортсменів. Одні фігуристи їдуть додому, інші приїжджають до міста, щоб тренуватися на калуському катку. Зокрема, приїзду чергової групи фігуристів з Одеси "Льодова арена" очікує 20 липня. За словами тренерів, вони бажали б попрацювати з дітьми на катку Калуського льодового палацу до 9 серпня. А на завершення перебування в Калуші юних фігуристів планується організувати їхні показові виступи в льодовому палаці для мешканців міста та його гостей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: