fbpx

Калуський політехнічний коледж заборгував підприємству "Водотеплосервіс" 1,3 мільйона гривень

Суспільство 13:33, 29.10, 2014

Суд зобов’язав Калуський політехнічний коледж сплатити комунальному підприємству "Водотеплосервіс" за послуги з водопостачання, теплопостачання та водовідведення 1 265 137,46 гривень.

Калуське комунальне підприємство "Водотеплосервіс" звернулося до господарського суду Івано-Франківської області з позовом до державного ВНЗ Калуський політехнічний коледж про стягнення заборгованості в сумі 1 265 137,46 гривень за послуги з водопостачання, теплопостачання та водовідведення.

Представник відповідача у суді підтвердив наявність заборгованості, позовні вимоги визнав в повному обсязі та подав суду клопотання про розстрочку виконання рішення.

Договори на водо-, теплопостачання та приймання стічних вод до комунальної каналізації укладені протягом 2012-2014 років.

Акт приймання-передачі послуг підтверджує, що підприємство "Водотеплосервіс" забезпечило коледж питною водою, тепловою енергією та прийманням стічних вод. Однак відповідач в повному обсязі не розрахувався за надані послуги і як наслідок виникла заборгованість, що становить 1 265 137,46 гривень.

Тож господарський суд задовольнив позов про стягнення з відповідача цієї заборгованості. Клопотання про відстрочку виконання рішення суд не задовольнив.

Окрім виплати заборгованості за комунальні послуги, Калуський політехнічний коледж повинен сплатити 25 302,74 гривень судового збору.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: