fbpx

Калуський військкомат виконав план по призову на 100%, але нарахував майже 1400 "ухильників"

Суспільство 10:45, 31.01, 2018

У Калуші в 2017 році на 100% виконали план призову громадян на строкову військову службу до Збройних сил та інших військових формувань України. Загалом із міста та району у два етапи було призвано 69 юнаків, що вивело місцевий військкомат на одне з перших місць області.

Про це учора під час розширеної наради під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко повідомив військовий комісар Калуського об’єднаного міського військового комісаріату Андрій Павлишин, передають "Вікна".

Навесні минулого року було відправлено на строкову військову службу 35 чоловіків, більшість  із Калуського району. Восени, навпаки, більше строковиків відправили із числа калушан: з 34  18. Загалом впродовж 2017 року було призвано 69 юнаків. Їх скеровували до навчальних центрів для проходження первинної професійної підготовки та складання військової присяги на вірність українському народові. Далі  розподіляли у військові частини згідно з потребою в тих чи інших військово-облікових спеціальностях. 

Строковики, акцентує Андрій Павлишин, не залучаються до участі в антитерористичній операції.

Військовий комісар відзначив також, що у Калуші збільшилася кількість призовників, які уникають медичних комісій:

"За результатами виклику призовників на медичну та призовну комісії, порівняно з 2016 роком, збільшилася кількість юнаків, які не прибули до військового комісаріату.  Приблизно на 20%. Якщо у 2016 році таких осіб було 1100, то вже в минулому році майже 1400".

Андрій Павлишин вважає, що причиною цього є недисциплінованість самих призовників та їхніх батьків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: