fbpx

Калуський виконком оголосив конкурс на заміщення двох вакантних посад

Суспільство 16:55, 15.07, 2015

Виконавчий комітет Калуської міської ради оголошує конкурси на заміщення вакантних посад. Громадянам України, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно впродовж 30 календарних днів звернутися з документами у відділ кадрової роботи і нагород виконкому міської ради.

Відповідне оголошення опубліковано на сайті Калуської міської ради, повідомляють "Вікна".

Йдеться про те, що виконавчий комітет Калуської міської ради оголошує конкурси на заміщення двох вакантних посад:

– головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення міської ради на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника з такими вимогами до учасників конкурсу: громадянство України; повна вища економічна або юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вміння працювати на комп’ютері; досконале володіння державною мовою;

– спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки документів управління соціального захисту населення міської ради на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника з такими вимогами до учасників конкурсу: громадянство України; повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи за фахом у державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років; вміння працювати на комп’ютері; досконале володіння державною мовою.

Громадянам України, які бажають взяти участь у  конкурсі, необхідно впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення подати у відділ кадрової роботи і нагород виконкому міської ради (вул. І. Франка, 1; кабінет № 7, тел. 7-00-17) такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;
– заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
– декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;
– копію документа, який посвідчує особу;
– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Відповідальність за достовірність документів несе претендент. Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит та проходять співбесіду. У відділі кадрової роботи і нагород можна отримати необхідні бланки, а також ознайомитися із переліком питань, які будуть включені в екзаменаційні білети при проведенні іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: