fbpx

Кандидат в Президенти Дерев’янко підтримав автопробіг за 10% розмитнення авто в Одесі. ФОТО, ВІДЕО

Політика 12:32, 13.03, 2019

Кандидат в Президенти України від партії "ВОЛЯ", народний депутат Юрій Дерев’янко взяв участь в автопробігу за доступні автомобілі, який днями відбувся в Одесі.

Кілька десятків автомобілів проїхали вулицями Одеси з вимогою встановити 10% за розмитнення автомобіля від його вартості.
Юрій Дерев’янко підкреслив, що ті закони, які були ухвалені в минулому році, не вирішили проблеми авто на європейський реєстрації, а лише більше її поглибили.
За його словами, створені умови вигідні лише олігархам Святашу, Порошенку і Васадзе. "Ці люди бачать вас як своїх майбутніх клієнтів, які мають купити у них або китайські автомобілі, або російські, заробляючи з кожного українця по 300-500 доларів в свою кишеню",  звернувся Дерев’янко до автомобілістів.
Дерев’янко нагадав, що разом з автомобілістами розробив два законопроекти № 9518 і 9519, які впроваджують єдине правило для всіх українців – 10% розмитнення від вартості автомобіля плюс оплата Пенсійному фонду при перереєстрації, і все.
"Це означає, що в державний бюджет, за нашими законами протягом одного року надійде 23 мільярди гривень, з них 14,2 млрд гривень від розмитнення та понад 8 млрд грн – це ПДВ і акциз з палива, яке ці автомобілі споживають за один рік",  порахував Юрій Дерев’янко.
За словами політика, автомобіль – це не розкіш, а засіб бути економічно активними, заробляти гроші на себе і свої родини для кожного українця.
Юрій Дерев’янко додав, що якщо українців змусять позбутися своїх машин, обласні, районні бюджети недоотримають багато коштів.
Нагадаємо, 31 січня Юрій Дерев’янко зареєстрував в парламенті законопроекти №9518 та №9519 щодо спрощення оподаткування транспортних засобів та встановлення ставки оподаткування 10% від вартості автомобіля. Відповідні зміни депутат пропонує внести в Податковий та Митний кодекси України, повідомила прес-служба нардепа.
Співавторами законопроектів стали понад 80 представників ініціативних груп з більшості регіонів України.
Автопробіги за доступні авто за участі Юрія Дерев’янка відбулись в Полтаві, Кременчуці та Вінниці.

Політична реклама

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: