fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Кандидат в Президенти Дерев’янко в Черкасах озвучив план побудови справедливої судової системи. ФОТО, ВІДЕО

Кандидат в Президенти Дерев’янко в Черкасах озвучив план побудови справедливої судової системи. ФОТО, ВІДЕО

Політика 12:12, 25.02, 2019

Кандидат в Президенти України від партії "ВОЛЯ", народний депутат Юрій Дерев’янко зустрівся з мешканцями Черкас, яким представив свою президентську програму та план побудови справедливої судової системи в Україні.

Учасники зустрічі, зокрема, висловили обурення чинною судовою системою, в якій марно шукати справедливості.
"Коли Порошенко прийшов до влади, одним із його завдань було взяти судову систему під свій контроль. Він це фактично уже зробив. Тобто Вищу раду юстиції поміняв на Вищу раду правосуддя, переобрав фактично всіх її членів і сьогодні контролює судову систему. Це уже є злочин, і це ніколи нічого доброго для громадян не дасть",  констатував Дерев’янко.

Він підкреслив, що не голосував за судову реформу, тому що не вважає її справжньою судовою реформою.

Кандидат в Президенти пропонує швидко ухвалити закон, який передбачатиме, що якщо рішення українського судді двічі на рік отримає негативний висновок Європейського суду з прав людини, такий суддя автоматично піде з посади.

"Не треба робити якихось засідань Вищої ради юстиції чи правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії, ходити роздавати хабарі… Європейські судді оцінили суддів українських. Крапка",  вважає Дерев’янко.

Юрій Дерев’янко також розповів, що потрібно буде зробити, якщо парламент не захоче підтримати такі зміни в законодавстві.

"Якщо ми це запропонуємо зробити, а парламент не захоче підтримати  ми через шість місяців їх всіх поженемо", – заявив політик, маючи на увазі парламентські вибори, які відбудуться восени.

Також черкащанки зауважили, що зараз досить мало молоді ходить голосувати, та запитали, як вирішити цю проблему.

Юрій Дерев’янко зазначив, що багато людей перебувають у так званій внутрішній еміграції, вони не голосують, бо не хочуть бути обманутими.

"Інструмент, який стимулюватиме їх голосувати,  електронне голосування і пряма демократія, щоб реально впливати на процеси постійно, а не бути використаним раз у 5 років. Треба дати цей інструмент, щоб майбутнє країни вирішувати не пенсіонери, а молодь",  переконаний Юрій Дерев’янко.

Він також розповів мешканцям Черкас про ключові пункти своєї президентської програми, зокрема: мораторій на перевірки бізнесу до проведення ліберальної податкової реформи, розмитнення авто за 10%, право на захист за допомогою вогнепальної зброї, 50% жінок  у владу, орієнтація на цифрову економіку та IT-сектор, переведення всіх державних реєстрів на систему блокчейн, повернення заробітчан, безкоштовний Інтернет по всій Україні, збереження довкілля та захист тварин.

Нагадаємо, 1 лютого 2019 року Центральна виборча комісія зареєструвала Дерев’янка кандидатом на пост Президента України від партії "ВОЛЯ" на чергових виборах 31 березня 2019 року.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: