fbpx

Кандидат в Президенти Дерев’янко: Змінити країну може лише сильна команда ідейних людей. ФОТО

Політика 17:19, 28.03, 2019

Кандидат в Президенти від партії "ВОЛЯ", народний депутат Юрій Дерев’янко зустрівся з мешканцями Херсона, з якими обговорив свою президентську програму та план побудови сильної та успішної України.

"Коли починаються вибори  це момент істини. Чи важелі впливу опиняться знову в руках олігархів, чи в руках людей, які будуть цю всю систему демонтувати. Сам Президент цього не зробить, потрібна велика команда ідейних людей на всіх місцях, які через політичну партію підуть у владу, стануть фракцією у Парламенті і отримають реальні інструменти, щоб це все змінювати і втілювати правильні ідеї",  переконаний Дерев’янко.
 

Він повідомив, що виступає за те, щоб забрати в олігархів монополію на економіку.

"Потрібно впровадити конкуренцію на всіх ринках, щоб зайшли міжнародні компанії та інвестували в Україну, контроль над державними монополіями як обленерго і облгази. Монополії не можуть використуватись для грабунку людей, дискримінації споживачів. Має бути легалізація всіх видів економічної діяльності, захист права власності на основі сучасних технологій. Також ми маємо впровадити ліберальну податкову реформу, коли податкова система стимулюватиме економіку",  сказав політик.

Дерев’янко також виступає за те, щоб забрати в олігархів монополію на ЗМІ.

"Інтернет має бути в усіх куточках країни, люди повинні мати змогу отримати будь-яку інформацію, а не яку "запихають" через телебачення",  сказав кандидат в Президенти.

Юрій Дерев’янко також переконаний, що держава має бути сервісом, а чиновник – менеджером. Люди повинні отримувати будь-які послуги (зареєструвати бізнес, отримати довідку тощо) через свій електронний кабінет.

Так само Дерев’янко виступає за електронне голосування, яке дасть можливість всім українцям, хай де б вони знаходились, голосувати. "І не раз в 5 років, а набагато частіше із загальнодержавних (кілька разів у рік) і місцевих питань (кілька разів на місяць). Так це працює в Швейцарії. Так само  відкликати депутатів і чиновників, впровадити чітку процедуру імпічменту Президента",  заявив Дерев’янко.

Він заявив, що люди повинні жити в безпечній країні.

"Для мене безпечна країна  це коли діти йдуть в школу чи гуляти  і ми знаєм, що з ними все добре. А у разі якщо щось сталось  правоохоронні органи швидко прийдуть на допомогу. Безпечна країна  це мирне небо над головою, сильна армія, право на захист свого життя за допомогою вогнепальної зброї", – сказав політик.

Учасники зустрічі зазначили, що згідно з рейтингами є так звані "прохідні" кандидати, голосування за яких нав’язують українцям.

"Нам весь час нав’язують "прохідних". Ті самі люди вже 10 років, вони були при владі, мали змогу щось зробити, і що? Ви не побачите мене на центральних ЗМІ, бо вони під олігархами, а я відкрито говорю про те, що вони грабують країну, виживають людей звідси і ставлять своїх Президентів, мають свої фракції в Парламенті. Ми повинні голосувати за ідеї, які хочем втілити в країні. Не бути як всі, а нарешті голосувати за прагнення змінити країну",  закликав Дерев’янко.

Нагадаємо, Юрій Дерев’янко пропонує запровадити мораторій на перевірки бізнесу до проведення ліберальної податкової реформи, розмитнення авто за 10%, право на захист за допомогою вогнепальної зброї, 50% жінок  у владу, орієнтація на цифрову економіку та IT-сектор, переведення всіх державних реєстрів на систему блокчейн, повернення заробітчан, безкоштовний Інтернет по всій Україні, захист тварин та збереження довкілля.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: