fbpx

Кандидати до нової поліції у Франківську проходять останній етап відбору

Суспільство 15:57, 11.10, 2015

Після тестування на загальний рівень знань і військово-медичної комісії кандидати в поліцейські складуть нормативи з фізпідготовки.

Про те, як проходить відбір до нової поліції Івано-Франківська, на своїй сторінці у Фейсбук інформує кандидатка, а наразі журналістка Ірина Гаврилюк. 

Сама Ірина успішно подолала два попередні етапи конкурсу. Тестування кандидатка пройшла з результатом в 41 бал. 

З медкомісією трохи пригальмувала, проте врешті подолала забюрократизовану військово-медичну процедуру. 

"ВЛК я проходила 6 жовтня, про це вже писала), – нагадала Ірина в коментарях про те, як її відправили з комісії по додаткові виписки 10-річної давності в районну лікарню. – Після того мені подзвонили і попросили прийти у п'ятницю і донести ті виписки, які вони просили. Донесла я тільки одну, бо решту дістати не вдалось (десь архів затопило, а десь загубилась). Коли я прийшла, нервопатолог мене одразу впізнала і зустріла фразою: "То ви журналіст?". Потім мене повторно оглядали всі невропатологи поліклініки і відправили в обласну лікарню на консультацію. В ОКЛ мені сказали, що патологій в мене нема, я здорова і можу служити. З висновком обласного невропатолога я вернулася назад в поліклініку. Лікар, яка мене оглядала, попередньо сказала, що має порадитись з колегами і тоді консиліум прийме рішення: "Ви можете бути вільні. Вас повідомлять про результат. Але я думаю, що все буде добре".

Цими днями Ірина отримала запрошення на третій, останній, конкурсний етап. 

Кандидати до нової поліції у Франківську проходять останній етап відбору 1

Кандидатка каже, що нормативи для чоловіків і жінок з фізпідготовки різні. Чоловіки підтягуються, а жінки відтискаються. У бігу також передбачений різний час.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: