fbpx

Карітас організував прощу до Гошева для дітей та молоді з особливими потребами. ФОТО

Суспільство 21:44, 13.07, 2016

З нагоди Року Божого милосердя Івано-Франківський Карітас організував прощу до Гошівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці для дітей і молоді з фізичними та інтелектуальними обмеженнями, їхніх батьків, працівників Карітасу та представників громадських організацій "Довір'я" з Бурштина та "Світла Надія" із Богородчан.

У спільній молитві біля чудотворної ікони об’єднались майже 200 осіб.

Дорогою до Гошева прочани почули легенду, пов’язану із святим місцем, дізналися, що таке проща, які є умови для отримання повного відпусту та, звичайно, про сповідь як найголовніший засіб, через який повною мірою можливо отримати всі плоди прощі.

Проща для людей з особливими потребами розпочалась зі Святої Літургії, яку відслужили о. Ігор Третяк (Бурштин) та о.Микола Мазурик (Івано-Франківськ). До небес злітали слова прохання та подяки, піснеспіви на прославу Господа. Діти, молодь та їх батьки поспішали до Сповіді, щоб мати нагоду відбути покуту за свої гріхи, переосмислити свої вчинки і своє життя для того, щоб зняти тягар з душі і очиститись, знайти пояснення своїм терпінням, взяти свого хреста і нести його до кінця свого життя, як це зробив Господь.

Також родини мали змогу прийняти Святі Тайни.  Вихованці та батьки один за одним йшли і прикладались до чудотворної ікони. Кожен із них просив Господнього благословення для себе, своїх  дітей та родин.

Завдячуючи о. Ігору  Третяку, родини з Галицького району побували також у жіночому монастирі Різдва Пресвятої Богородиці сестер Пресвятої Родини, який  розташований поряд з Гошівською Ясною горою.

Проща відбулася із благословення Архиєпископа і  митрополита Івано-Франківського Володимира  Війтишина та директора БФ "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" Володимира Чорнія. По поверненні додому діти та молодь дуже зраділи солодким подарункам, які  надав ПАТ "Ласощі".

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: