fbpx

Карітас подарував молодим інвалідам із Богородчан розваги в аквапраку

Суспільство 16:30, 16.10, 2014

Через відсутність можливості навчатися чи працювати більшість розумово неповносправної молоді приречена на постійне перебування вдома або, в кращому випадку, самотнє проведення часу поза ним.

Чи не найкращий спосіб сприяння соціальній адаптації  та інтеграції дитини-інваліда в суспільство є спілкування з друзями, творчі гуртки, тематичні свята, проведення виставок-ярмарків, участь в екскурсіях та різноманітних відпочинкових заходах. Саме таку  діяльність намагаються реалізовувати в ГО “Світла надія” Богородчанського району в рамках проекту “Створення базових структур взаємодопомоги в Івано-Франківській області” за фінансової підтримки Карітасу єпархії Фульда та “Акції Людина”.

У жовтні 18 дітей та 6 батьків, набувачів проекту, відвідали спортивно-розважальний  комплекс “Цунамі” в Івано-Франківську. Це чудова нагода не тільки цікаво та весело провести свій час, але й водночас оздоровитись. На цю подію діти чекали з особливим нетерпінням, адже для більшості з них це було вперше в житті. Плаваючи в басейні, випробовуючи водні гірки, відпочиваючи в джакузі, насолоджуючись різноманітними водними розвагами, діти не стримували своїх емоцій. Приємно було чути їхні радісні вигуки, бачити усміхнені обличчя як дітей, так і їхніх батьків.

Спільні походи для дітей з особливими потребами сприяють взаємній адаптації. Неповносправні діти та молодь вчаться поводитися у різних закладах,  особливо коли є велика кількість людей. В свою чергу, громадськість вчиться адекватно реагувати на людей з особливими потребами, усвідомлювати, що вони не несуть загрозу для суспільства, а навпаки, неповносправні люди є надзвичайно щирими та відкритими, які вміють дарувати свою любов та тепло.

Захід відбувся завдяки фінансовій підтримці Карітасу єпархії Фульда та “Акції Людина” (Німеччина).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: